| Gewicht | 2.000000 kg |
|---|
Adjust-A-Wings Avenger Large incl Spreader 70×100 Belichting 3,89m² E40 Fitting
€127.10
Op voorraad
Verzonden binnen 1-3 werkdagen
Heeft u vragen? Wij helpen u graag!
Wees de eerste om “Adjust-A-Wings Avenger Large incl Spreader 70×100 Belichting 3,89m² E40 Fitting” te beoordelen Reactie annuleren
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Gerelateerde producten
Tuin & Techniek
Diamond Reflector 65x60x16cm Bekabeld 4m E40 Fitting
Diamond Reflector
De unieke diamantvorm van de Diamond Reflector maakt het mogelijk om meer licht te richten op het bladerdek van uw planten. Het ontwerp zorgt voor een gelijkmatige verdeling van het beschikbare licht over uw kweekruimte wat inhoudt dat uw planten gelijkmatiger zullen groeien. De Diamond Reflector is geschikt voor ballasten en lampen van maximaal 600 watt.
De Diamond reflectoren van Ecotechnics zijn het resultaat van 15 jaar ervaring in tuinbouw-lichttechniek. De Diamond reflectoren zijn ontwikkeld in samenwerking met het toonaangevende Britse Laboratorium van Fotometrie. Hun geavanceerde digitale 3D Fotometrische apparatuur brengt u het ontwerp van de allerbeste tuinbouw reflector.
In Laboratoriumtesten produceert deze reflector een gemiddelde lichtintensiteit tot 50% meer dan inferieure designs.
De Diamond 600 is geoptimaliseerd voor gebruik met een 600 Watt HPS of MH lamp met een dekking tot 1,5 vierkante meter en een montage hoogte van 40 – 60 cm boven de planten.
– Reflector voor professionele assimilatiesystemen
– Geschikt voor 250/400/600 Watt HPS en MH lampen
– Geleverd inclusief 4 meter aansluitsnoer en stekker
– Afmeting 65 x 60 x 16cm
Minder dan 250 Watt
TBM | Green Power | 150W | 230V Ballast
TBM | Green Power | 150W | 230V Ballast
De TBM Green Power ballast is een voorschakelapparaat voorzien van een elektronische schakeling, met ingebouwd een condensator en een ontsteker.
TBM | Green Power | 400W | 230V | Ballast
TBM | Green Power | 400W | 230V | Ballast
De TBM GP400 Green Power ballast is een voorschakelapparaat voorzien van een elektronische schakeling, met ingebouwd een condensator en een ontsteker.
Tuin & Techniek
Basic Spiegel Reflector 60x40cm
Basic Spiegel Reflector
De Basic Spiegel Reflector zorgt ervoor dat het licht boven uw gewas optimaal verdeeld wordt. E-40 fitting.
Vossloh-Schwabe | 400W | 230V | Ballast
Vossloh-Schwabe | 400W | 230V | Ballast
De in Duitsland gemaakte 400 watt VSA van Vossloh-Schwabe is geschikt voor HPS (Hogedruk Natrium) en MH (Metaal Halide) lampen.
Dimbare Ballasten
Lumatek |250W | 230V | Dimbaar| Elektronische ballast | 3 standen
Lumatek |250W | 230V | Dimbaar| Elektronische ballast | 3 standen
Lumatek |250W | 230V | Dimbaar| Elektronische ballast | 3 standen
Electronisch voorschakelapparaat (EVSA) voor professionele assimilatie systemen.
Tuin & Techniek
Basic Hamerslag Reflector 60x40cm
Basic Hamerslag Reflector
De Basic Hamerslag Reflector heeft een hamerslagstructuur waardoor het licht beter verdeelt word dan bij een gewone spiegel reflector. Dit zorgt ervoor dat het licht minder snel inbrandt op het gewas. Deze kap word veel toegepast voor de groei van het gewas. E40 Fitting
Enkel thermostaat
Biogreen Thermostaat Universeel 3kW/ 230V | TER 2 (Geschikt voor elke elektrische kachel)
Biogreen Thermostaat Universeel 3kW/ 230V | TER 2 (Geschikt voor elke elektrische kachel)
Biogreen Thermostaat Universeel 3kW/ 230V (geschikt voor elke elektrische kachel)
BioGreen Thermostaat met dubbele functie: regelunit voor verwarming en koeling. Je kunt de BioGreen Thermostaat gebruiken voor de automatische regeling van bodemverwarmingskabels, kachels en pads, maar in de zomer ook voor het regelen van je ventilatie of koeling.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.