Excalibur | Droogoven | EXC10EL | Voedingsprintplaat
Geschikt voor Excalibur EXC10EL dehydrator voedingsprintplaat
Excalibur | Droogoven | EXC10EL | Voedingsprintplaat
€299.00
Excalibur | Droogoven | EXC10EL | Voedingsprintplaat
Geschikt voor Excalibur EXC10EL dehydrator voedingsprintplaat
Op voorraad
Verzonden binnen 1-3 werkdagen
Heeft u vragen? Wij helpen u graag!
Merk
Excalibur
Excalibur onvermijdelijk de beste
Excalibur-producten zijn voor personen die een Healthy Lifestyle en welzijn cultiveren. Producten die functioneel en toch transformerend zijn en u in staat stellen de manier waarop u leeft, voelt en uw lichaam voedt te veranderen. Sinds 1973 heeft Excalibur consequent verbeteringen geïntroduceerd met betrekking tot de mechanica van uitdroging. [read more] Tijdens het perfectioneren van uitdroging werd een erfenis geboren. Excalibur-droogovens worden nog steeds vervaardigd met dezelfde passie en prestatiewaarden die het merk sinds de oprichting hebben gedefinieerd.>De Excalibur-droogoven
-
- Bewaart fruit, groenten en kruiden snel en gemakkelijk
- Droogt vis en vlees in slechts 4-6 uur
- Opzwepende lekkernijen die uw dierenwinkel failliet doen gaan
- Maakt leuke en smaakvolle fruitrolletjes die goed voor je zijn
- Maakt heerlijke yoghurt!
- Is ook ideaal voor thuisambachten
- Bespaart geld op uw voedselrekeningen
- Elimineert conserveringsmiddelen en additieven
- Elimineert overtollig zout en vulstoffen
- Laat je zeggen "Geen junkfood meer"
Excalibur Hyperwave™ Fluctuatietechnologie
Gewone dehydrators produceren constante, onveranderlijke warmte en veroorzaken "case hardening", een droog oppervlak met vocht dat erin zit - een perfecte omgeving voor de groei van gist, schimmels en bacteriën. Met de instelbare thermostaat van Excalibur kunt u profiteren van Hyperwave™-fluctuatie (veranderen van warmte tijdens de droogcyclus) voor sneller, beter en veiliger gedroogd voedsel. Naarmate de temperatuur stijgt, verdampt het oppervlaktevocht. Dan, als de temperatuur naar beneden fluctueert, verplaatst het binnenste vocht zich naar het drogere oppervlak. De voedseltemperatuur blijft LAAG genoeg om de enzymen actief te houden, en de luchttemperatuur wordt hoog genoeg om voedsel snel te drogen, waardoor gist, schimmel en bacteriegroei en bederf worden tegengegaan. Parallexx® horizontale luchtstroom De ventilator, het verwarmingselement en de thermostaat bevinden zich achterin de traydehydrators en aan de onderkant van de stapelbare dehydrators. Koele lucht wordt aangezogen, verwarmd en gelijkmatig over elke tray verdeeld. Dit exclusieve ontwerp helpt het voedsel sneller te drogen, meer voedingsstoffen vast te houden, te smaken en er beter uit te zien, zonder dienbladrotatie. [/read]
Gerelateerde producten
Byzoo Voedseldroger
Byzoo | Droogoven | DH02 | +6 Extra Droogvellen | RVS trays
Byzoo | Droogoven | DH02 | +6 Extra Droogvellen | RVS-trays
De Byzoo Voedseldroger DH02 wordt gebruikt om groenten, kruiden, vlees, vis, bloemen en fruit te drogen op lage temperatuur. Hierdoor kunnen deze producten zeer lang bewaard blijven.
Inclusief:
- 6x Byzoo-droogvellen
Gezond leven enzo
Kornkraft Mulino/ Toscana Tafelklemmen set van 2 stuks
Gezond leven enzo
Kornkraft Mia Mola handmolen
Kornkraft Mia Mola handmolen
Mia Mola: Mijn molen.
De Mia mola wordt met stevige klemmen vastgezet, heeft soepele lagers en een stevige ruime draaiarm, zodat u comfortabel kunt malen. Als u veel wil malen en toch een handmolen wenst, is deze molen een goede keuze. (In principe raden we elektrische molens aan, als u grotere hoeveelheden, bv voor brood, wenst te malen.)
Het graan wordt gemalen tussen de soepel lopende maalstenen. Zoals bij alle Kornkraft molens, is de fijnheid van het meel traploos instelbaar. Door de unieke vorm van de Kornkraft stenen zijn ze zelf centrerend, zelf scherpend en blijft er geen maalgoed achter. De stenen hoeven dus na gebruik niet schoongemaakt te worden en de molen blijft altijd in topvorm.
Graanmolens
Eschenfelder | Moutmolen | Groot
Eschenfelder | Moutmolen | Groot
De Eschenfelder moutmolen is er voor iedere hobbybierbrouwer.
Gerst en rogge wordt door de moutmolen opengebroken tot grof meel en zemelen.
Tribest Sedona Combo Droogoven | Digitaal – 9 slots – BPA-Vrij plastic trays – 5x Siliconen Droogvellen
Tribest Sedona Combo Droogoven | Digitaal – 9 slots – BPA-Vrij plastic trays – 5x Siliconen Droogvellen
De Sedona Combo droogoven werkt met horizontale luchtstroom en is daarom ideaal voor zowel het conserveren als voor diverse rauwe voedselcreaties.
Eschenfelder | Muesli machine | tafelmodel | Houten trechter
Eschenfelder | Muesli machine | tafelmodel | Houten trechter
Vers geplette muesli vlokken bevatten alle vitamines en bouwstenen uit graan. Voor het muesli ontbijt -bv met vruchten of noten- is het lekker om uw havervlokken direct uit graankorrels te maken.
Gezond leven enzo







