| Gewicht | 0.700000 kg |
|---|
Garden Highpro – Matrix Reflector excl. kabel 68x62x15cm E40 Fitting
€77.35
Op voorraad
Verzonden binnen 1-3 werkdagen
Heeft u vragen? Wij helpen u graag!
Wees de eerste om “Garden Highpro – Matrix Reflector excl. kabel 68x62x15cm E40 Fitting” te beoordelen Reactie annuleren
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Gerelateerde producten
Dimbare Ballasten
Lumatek | 400W | 230V | Dimbaar | Elektronische ballast | 4 standen
Lumatek | 400W | 230V | Dimbaar | Elektronische ballast | 4 standen
Lumatek | 400W | 230V | Dimbaar | Elektronische ballast | 4 standen
Electronisch voorschakelapparaat (EVSA) voor professionele assimilatie systemen.
De Ballast wordt geleverd met een vier standen schakelaar waarmee u in staat bent de output op 250W, 250W SL , 400 W en 400W SL te zetten (SL = Super Lumen = + 10%).
TBM | Green Power | 400W – 440W | 230V |+ Super Lumen | Ballast
TBM | Green Power | 400W – 440W | 230V |+ Super Lumen | Ballast
NIEUW! De TBM GP400+ Green Power is de eerste magnetische ballast met een Super Lumen schakelaar voor een extra vermogen van +10%, 440 Watt in plaats van 400 Watt.
Dania Heater 3,3kW / 230V 1,65 & 3,3kW
Dania Heater 3,3kW / 230V 1,65 & 3,3kW
Dania fan-kachels zijn vervaardigd in robuuste stalen kasten met geïsoleerde resistente handgrepen. De componenten bestaan uit roestvaststaal verwarmingselementen extra geïsoleerd van de behuizing en een veiligheidsthermostaat zijn, met als doel om oververhitting te voorkomen en dus potentieel brandschade.
Remko EM-3000 Elektrische ventilatie kachel 230V 3.2KW
Remko EM-3000 Elektrische ventilatie kachel 230V 3.2KW
Snelle, effectieve warmte overal waar het nodig is.
De transporteerbare REMKO elektrische verwarmingsautomaten zijn robuust, veilig en betrouwbaar. Geen vermogensverlies, de totale stroom wordt omgezet in warmte. Door het geringe gewicht en de compacte constructie zijn de apparaten universeel inzetbaar. De ingebouwde ruimte-thermostaat garandeert een constante temperatuur bereikt bij een verrassend laag stroomverbruik.
TBM | Green Power | 400W | 230V | Ballast
TBM | Green Power | 400W | 230V | Ballast
De TBM GP400 Green Power ballast is een voorschakelapparaat voorzien van een elektronische schakeling, met ingebouwd een condensator en een ontsteker.
CO₂ Generatoren
Hotbox CO₂ generator model 4 Propaan
Hotbox CO₂ generator model 4 Propaan
Hotbox CO2 Generators verrijken de omgevingslucht met CO2 om daarmee de groei van planten te stimuleren.
Tuin & Techniek
Diamond Reflector 65x60x16cm Bekabeld 4m E40 Fitting
Diamond Reflector
De unieke diamantvorm van de Diamond Reflector maakt het mogelijk om meer licht te richten op het bladerdek van uw planten. Het ontwerp zorgt voor een gelijkmatige verdeling van het beschikbare licht over uw kweekruimte wat inhoudt dat uw planten gelijkmatiger zullen groeien. De Diamond Reflector is geschikt voor ballasten en lampen van maximaal 600 watt.
De Diamond reflectoren van Ecotechnics zijn het resultaat van 15 jaar ervaring in tuinbouw-lichttechniek. De Diamond reflectoren zijn ontwikkeld in samenwerking met het toonaangevende Britse Laboratorium van Fotometrie. Hun geavanceerde digitale 3D Fotometrische apparatuur brengt u het ontwerp van de allerbeste tuinbouw reflector.
In Laboratoriumtesten produceert deze reflector een gemiddelde lichtintensiteit tot 50% meer dan inferieure designs.
De Diamond 600 is geoptimaliseerd voor gebruik met een 600 Watt HPS of MH lamp met een dekking tot 1,5 vierkante meter en een montage hoogte van 40 – 60 cm boven de planten.
– Reflector voor professionele assimilatiesystemen
– Geschikt voor 250/400/600 Watt HPS en MH lampen
– Geleverd inclusief 4 meter aansluitsnoer en stekker
– Afmeting 65 x 60 x 16cm
TBM | Green Power | 600W | 230V Ballast
TBM | Green Power | 600W | 230V Ballast
De TBM GP600 Green Power ballast is een voorschakelapparaat voorzien van een elektronische schakeling, met ingebouwd een condensator en een ontsteker.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.