Omega Juicers | Dual Edge VSJ843 | Persrolbehuizing
Geschikt voor Omega Juicers VSJ843 kunststof persrolbehuizing, transparant BPA-vrij
Omega Juicers | Dual Edge VSJ843 | Persrolbehuizing | Gratis Verzending
€45.00
Omega Juicers | Dual Edge VSJ843 | Persrolbehuizing
Geschikt voor Omega Juicers VSJ843 kunststof persrolbehuizing, transparant BPA-vrij
Op voorraad
Verzonden binnen 1-3 werkdagen
Heeft u vragen? Wij helpen u graag!
Merk
Omega
Omega Slowjuicers
Omega blijft de industriestandaard voor drankapparatuur en blijft trots op innovatie en kwaliteit kortom Healthy Lifestyle is de weg! Omega staat al jaren achter de onderdelen en prestaties van Omega-producten en zeker haar Slowjuicers! … drink goed, eet goed en Leef goed met Omega. [read more]Omega wereldwijd
Omega is een wereldwijd toonaangevend Slowjuicer-merk met distributie in meer dan 120 landen. Onze internationale partners werken met ons samen om het woord over gezondheid en welzijn en onze Omega-producten effectief te verspreiden. Het hoofdkwartier van de Omega-divisie bevindt zich in Pennsylvania, VS en het wereldwijde hoofdkantoor bevindt zich in Florida, VS.Toewijding aan kwaliteit en service
Omega waardeert zijn erfgoed. Een bedrijf gebouwd vanuit de passie voor het maken van producten die onze klanten goed van dienst waren. Onze producten worden ondersteund door toonaangevende garanties voor onderdelen en prestaties. Ons in de VS gevestigde klantenserviceteam is trots op ongelooflijk snelle reactietijden op uw vragen. [/read]
Gerelateerde producten
Accessoires Byzoo
Byzoo Bottle 360ML
Byzoo Bottle 360ML
De Byzoo Bottle is gemaakt van sterk borosilicaatglas en heeft een inhoud van 360ml. De flessen zijn erg duurzaam en kunnen jaren gebruikt worden. Byzoo Bottle is makkelijk in gebruik en kan ook ingevroren worden,
Tribest Z Star Slowjuicer Z-710 | Handpers voor tarwegras en bladgroente
Tribest | Slowjuicer | Z Star | Z-710 | Handpers voor tarwegras en bladgroente
De ideale handpers-slowjuicer voor je dagelijkse glas tarwegrassap
Accessoires Angel Juicer
Angel Juicer | Bottle | 360ML | 6-pack
Angel Juicer | Bottle | 360ML | 6-pack
De Angel Bottle wordt gemaakt van sterk borosilicaatglas en heeft een inhoud van 360 ml. De flessen zijn daarom erg duurzaam en kunnen jaren gebruikt worden. De Angel Bottle is uitermate geschikt om uw versgeperste sap in te vriezen.
Tribest Juicers
Tribest Greenstar Elite Slowjuicer | GSE-5000 – Wit – RPM 110
Tribest Greenstar Elite Slowjuicer | GSE-5000 – Wit – RPM 110
Tribest Greenstar Elite Slowjuicer | GSE-5000 – Wit – RPM 110
De Green Star Elite is ontwikkeld om extreem gezonde sappen te kunnen persen met een maximum aan waardevolle vitaminen, enzymen en mineralen. De Green Star Elite sapcentrifuge is ideaal voor de meeste soorten groenten en fruit.
Kuvings Juicers
Kuvings slowjuicer Evo 820 | Antraciet RPM 60
Kuvings slowjuicer Evo 820 | Antraciet RPM 60
De Kuvings Evo 820 is de vernieuwde big mouth juicer van dit oersterke merk en dankzij de nog grotere vulmond van maar liefst 82 mm met een beschermklep is het slowjuicen nog efficiënter gemaakt. De kleur gun metal geeft dankzij de matte lederlook een chique uitstraling en de Evo 820 staat dan ook prachtig in elke keuken.
Accessoires Angel Juicer
Angel Juicer RVS Kan
Angel Juicer RVS Kan
RVS kan voor de Angel Juicer. Geschikt voor de slowjuicers Angel Juicer AG-8500S, Angel Juicer AG-7500 en de Angel Juicer AG-5500.
De rvs kan is volledig BPA-vrij
Accessoires Byzoo
Byzoo | Bottle | 550ml | 7-Pack
Byzoo | Bottle | 550ml | 7-Pack
Met dit Byzoo-weekpakket (7 flessen) kunt u al uw sap in één keer voor de gehele week klaarmaken.
Accessoires slowjuicers
Greenstar originele upgrade kit voor GS-1000 naar GS-3000
Greenstar originele upgrade kit voor GS-1000 naar GS-3000
Model: GSUP-3
Upgrade uw Greenstar® Original (GS-1000) naar GS-3000 met de upgradekit.











