Rhino filter filtersok stoffilter | 765m3 | 200 x 400mm | 36091
Rhino filter filtersok stoffilter | 765m3 | 200 x 400mm | 36091
€24.90
Rhino filter filtersok stoffilter | 765m3 | 200 x 400mm | 36091
Op voorraad
Verzonden binnen 1-3 werkdagen
Heeft u vragen? Wij helpen u graag!
Merk
Rhino Pro filter
Gerelateerde producten
Dania Heater 3,3kW / 230V 1,65 & 3,3kW
Dania Heater 3,3kW / 230V 1,65 & 3,3kW
Dania fan-kachels zijn vervaardigd in robuuste stalen kasten met geïsoleerde resistente handgrepen. De componenten bestaan uit roestvaststaal verwarmingselementen extra geïsoleerd van de behuizing en een veiligheidsthermostaat zijn, met als doel om oververhitting te voorkomen en dus potentieel brandschade.
Tuin & Techniek
Diamond Reflector 65x60x16cm Bekabeld 4m E40 Fitting
Diamond Reflector
De unieke diamantvorm van de Diamond Reflector maakt het mogelijk om meer licht te richten op het bladerdek van uw planten. Het ontwerp zorgt voor een gelijkmatige verdeling van het beschikbare licht over uw kweekruimte wat inhoudt dat uw planten gelijkmatiger zullen groeien. De Diamond Reflector is geschikt voor ballasten en lampen van maximaal 600 watt.
De Diamond reflectoren van Ecotechnics zijn het resultaat van 15 jaar ervaring in tuinbouw-lichttechniek. De Diamond reflectoren zijn ontwikkeld in samenwerking met het toonaangevende Britse Laboratorium van Fotometrie. Hun geavanceerde digitale 3D Fotometrische apparatuur brengt u het ontwerp van de allerbeste tuinbouw reflector.
In Laboratoriumtesten produceert deze reflector een gemiddelde lichtintensiteit tot 50% meer dan inferieure designs.
De Diamond 600 is geoptimaliseerd voor gebruik met een 600 Watt HPS of MH lamp met een dekking tot 1,5 vierkante meter en een montage hoogte van 40 – 60 cm boven de planten.
– Reflector voor professionele assimilatiesystemen
– Geschikt voor 250/400/600 Watt HPS en MH lampen
– Geleverd inclusief 4 meter aansluitsnoer en stekker
– Afmeting 65 x 60 x 16cm
TBM | Green Power | 400W – 440W | 230V |+ Super Lumen | Ballast
TBM | Green Power | 400W – 440W | 230V |+ Super Lumen | Ballast
NIEUW! De TBM GP400+ Green Power is de eerste magnetische ballast met een Super Lumen schakelaar voor een extra vermogen van +10%, 440 Watt in plaats van 400 Watt.
CMH Ballasten
TBM | Future Light | CDM | Ballast | 315W
TBM | Future Light | CDM | Ballast | 315W
Betaalbaar kweken met een CDM lamp? De Future Light van TBM is de eerste hybride elektromagnetische ballast die een 315 watt CDM lamp kan starten.
Remko EM-2000 Elektrische ventilatie kachel 230V 2.0KW
Remko EM-2000 Elektrische ventilatie kachel 230V 2.0KW
Snelle, effectieve warmte overal waar het nodig is.
De transporteerbare REMKO elektrische verwarmingsautomaten zijn robuust, veilig en betrouwbaar. Geen vermogensverlies, de totale stroom wordt omgezet in warmte. Door het geringe gewicht en de compacte constructie zijn de apparaten universeel inzetbaar. De ingebouwde ruimte-thermostaat garandeert een constante temperatuur bereikt bij een verrassend laag stroomverbruik.
Garden Highpro – Matrix Reflector excl. kabel 68x62x15cm E40 Fitting
Minder dan 250 Watt
TBM | Green Power | 150W | 230V Ballast
TBM | Green Power | 150W | 230V Ballast
De TBM Green Power ballast is een voorschakelapparaat voorzien van een elektronische schakeling, met ingebouwd een condensator en een ontsteker.
Tuin & Techniek
Basic Spiegel Reflector 60x40cm
Basic Spiegel Reflector
De Basic Spiegel Reflector zorgt ervoor dat het licht boven uw gewas optimaal verdeeld wordt. E-40 fitting.








