Grodan | Stektray 77 | 4×4 cm | 18 trays | 1386 stuks | Steenwol
Ook een homogeen steenwolproduct is essentieel voor een onbelemmerde en regelmatige wortelgroei. Alleen zo kunt u immers optimaal sturen in water- en voedingsgift en toewerken naar een goede oogst. Een optimale stuurbaarheid en een maximale homogeniteit hebben daarom topprioriteit voor Grodan.
Grodan | Stektray 77 | 4×4 cm | 18 trays | 1386 stuks | Steenwol
€220.00
Grodan | Stektray 77 | 4×4 cm | 18 trays | 1386 stuks | Steenwol
Ook een homogeen steenwolproduct is essentieel voor een onbelemmerde en regelmatige wortelgroei.
Steenwol
Op voorraad
Verzonden binnen 1-3 werkdagen
Heeft u vragen? Wij helpen u graag!
| Gewicht | 9.000000 kg |
|---|
Merk
Grodan
Grodan kopen voor steenwol substraat en groeimedia
Grodan is een internationaal toonaangevend merk in hoogwaardige steenwol substraatoplossingen voor de professionele tuinbouw en hobbykweek. De producten zijn gebaseerd op steenwol, een anorganisch medium gemaakt van basalt dat pH-neutraal en sterk waterregulerend is. Steenwol biedt een uitstekende balans tussen lucht en water in de wortelzone zodat planten hun voeding effectief kunnen opnemen tijdens elke groeifase. Grodan groeimedia is ontworpen voor nauwkeurige teelt, waarbij je de watergift en voedingsstoffen precies kunt afstemmen op de behoeften van je gewassen. Dankzij de consistentie en kwaliteit van het materiaal zijn Grodan producten geschikt voor stekken, jonge plantjes en de volledige kweekcyclus.
Steenwol substraat dat groei ondersteunt
Bij De Peperpot vind je diverse Grodan steenwol producten zoals stekpluggen, startblokken en slabben die ideaal zijn voor verschillende fases van je kweekproject. Steenwol staat bekend om zijn uniforme structuur, waardoor wortels gelijkmatig kunnen groeien en het risico op waterstress wordt verminderd. Door de neutrale pH-waarde kun je zelf nauwkeurig de voedingsoplossing en bodemvoeding bepalen zonder onverwachte fluctuaties. Grodan media helpen bij de ontwikkeling van sterke wortelstelsels en zorgen voor stabiele groei onder gecontroleerde omstandigheden. Met Grodan kies je substraat dat bijdraagt aan een betrouwbare kweekresultaat en optimale plantprestaties.
Wees de eerste om “Grodan | Stektray 77 | 4×4 cm | 18 trays | 1386 stuks | Steenwol” te beoordelen Reactie annuleren
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Gerelateerde producten
Atami | Hydro rokz Cocos | 60-40 | 45Liter | Kleikorrels, Coco | 50stk
Atami | Hydro rokz Cocos | 60-40 | 45Liter | Kleikorrels, Coco
Zowel kweken op kokossubstraat als hydrosystemen zijn erg populaire kweekmethoden.
Coco & Hydro
Let op! Minimale afname 50 zakken
Binnen 24-48 uur af te halen mits voorradig
Bodemverbetering/Upgrade
Bio Nova MicroLife 2 kg (Bodemverbetering, Microleven, Spoorelementen, Plant verbetering)
Bio Nova MicroLife 2 kg (Bodemverbetering, Microleven, Spoorelementen, Plant verbetering)
Bodemverbeteraar, Microleven, Spoorelementen & Plant Verbetering
www.bionova.nl
MicroLife zit boordevol essentiële bodemorganismen zoals Mycorrhiza sp., Bacillus sp., Gisten en enzymen gecombineerd in een organische mix van algen, beendermeel, cacaopellets, limoen en compost. MicroLife stimuleert niet alleen de groei van micro-organismen, het stimuleert ook de groei en bloei van alle planten door toevoeging van een verscheidenheid aan sporenelementen en natuurlijke hormonen.
Atami | Kilomix | 50Liter | Grond | Zwaar bemest | 50stk
Atami | Kilomix | 50Liter | Grond | Zwaar bemest
De Kilomix is in vergelijking met de Janeco Lightmix veel zwaarder bemest.
Grond
Let op! Minimale afname 50 zakken
Binnen 24-48 uur af te halen mits voorradig
Bio Nova | Cocobrick 10 liter | 24 stuks | Coco | 20stk
Bio Nova | Cocobrick 10 liter | 24 stuks | Coco
Dit blok gecomprimeerde kokosnoot resulteert in 10 liter gebruiksklaar kokossubstraat na het toevoegen van 3,5 – 4 liter water.
Coco
Let op! Minimale afname 20 zakken
Binnen 24-48 uur af te halen mits voorradig
Bodemverbetering/Upgrade
Ecostyle Plantaarde 40Ltr Actisol (Coco, Compost & Micro-organismen)
Ecostyle Plantaarde 40Ltr Actisol (Coco, Compost & Micro-organismen)
Coco, Bodemverbetering, Microleven
Plantaarde bestaat uit een unieke mix van onder andere kokosvezels en compost, maar ook micro-organismen. Deze zijn nodig om planten en struiken goed te laten aanslaan. Vooral hagen hebben deze micro-organismen nodig, dus geef je planten de juiste start met Plantaarde.
✓ Voor een succesvolle aanplant van bomen, heesters en vaste planten
✓ Dé complete bodemverbeteraar voor de gehele tuin
✓ Rijk aan actief bodemleven; onmisbaar voor een gezonde bodem
Plagron | Lightmix | 50Ltr | zonder Perliet | Licht bemest | Grond | 50stk
Plagron | Lightmix | 50Ltr | zonder Perliet | Licht bemest | Grond
Lightmix is samengesteld uit de allerbeste en uiterst zorgvuldig geselecteerde veensoorten.
Grond, Licht Bemest
Let op! Minimale afname 50 zakken
Binnen 24-48 uur af te halen mits voorradig
Bio Nova | Bio Soilmix A-kwaliteit | 50 liter | Grond | 50stk
Bio Nova | Bio Soilmix A-kwaliteit | 50 liter | Grond
Al jaren levert Bio Nova een eersteklas voorbemest potgrondmengsel onder de naam BN Soilmix A-Quality.
Grond
Let op! Minimale afname 50 zakken
Binnen 24-48 uur af te halen mits voorradig
Plagron | Growmix | 50Ltr | met perliet | Grond | Bemest | 45stk
Plagron | Growmix | 50Ltr | met perliet | Grond | Bemest | 45stk
Plagron Growmix is samengesteld uit de allerbeste en uiterst zorgvuldig geselecteerde veensoorten.
Grond, bemest
Let op! Minimale afname 45 zakken
Binnen 24-48 uur af te halen mits voorradig






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.